Novinky

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

V rámci zkvalitnění našich služeb, jsme se rozhodli zúčastit projektu, který je podpořen z Evropského sociálního fondu  - operačního programu Zaměstnanost. Naši zaměstnanci jsou vzděláváni v oboru měkkých dovedností a věříme, že tento krok povede k tomu aby jste se v našem podniku a ve společnosti zaměstnanců cítili ještě příjemněji.

název projektu: Vzdělávání zaměstanců Sportovního centra Rudolfa Kraje s.r.o.
reg.č.projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012142
anotace: Cílem projektu je proškolit zaměstnance Sportovního centra Rudolfa Kraje s.r.o. v sérií kurzů za měřených na měkké dovedností (obchodních a prezenčních dovednosti) a kurzy zaměřené na Obecné IT. Celkem bude do projektu zapojeno 24 zaměstnanců, 6 z nich jsou osoby ve věku nad 54 let. Celkem 24 osob přesáhne bagatelní podporu. Projekt bude realizován 24 měsíců a to ve Středočeském kraji.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Přinášíme Vám pár záběrů pro představu, jak může vypadat svatební obřad, hostina i následná party v našich prostorách.
Děkujeme novomanželům za příjemný den a do společného života přejeme jen to NEJLEPŠÍ.

 

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Na konci měsíce června proběhla v našem zahradním altánu svatba, kde jsme nevěstě umožnili uspořádat svatební obřad, hostinu a následnou party na jednom místě.

Pár záběrů ze svatby Vám přinášíme k nahlédnutí prostřednictvím fotografií Ireny Kučabové, které tímto děkujeme za možnost zveřejnění.

Děkujeme nevěstě za její krásné hodnocení:

"Chtěli bychom s manželem touto cestou poděkovat celému vašemu týmu hotelu Olympionik ♡
Navštěvujeme vás velmi často, proto jsme byli šťastní, že jste nám jako prvním umožnili říci si své ANO na našem oblíbeném místě. Děkujeme za rodinný přístup, usměvavou a rychlou obsluhu, naprosto skvělé jídlo, které chválil každý host a hlavně za možnost mít vše na jednom místě (což jsem v 7. měsíci těhotenství ocenila velmi). Nesmím opomenout ani přípravy den před svatbou - naše představy pro vás nebyly problém, naopak jste nás podpořili ve všem, co jsme na svatbě chtěli mít a nechali nás si vše v klidu přichystat. 
Díky vám byla naše svatba přesně taková, jakou jsme si ji vysnili - dokonalá.
Hezký den přejí nad míru spokojení novomanželé Žemličkovi."

A těšíme se, že v příštím roce, budeme moci splnit přání dalším nevěstám.

 

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

na dostihovém závodišti v Lysé nad Labem od 17:00  proběhl rovinový dostih na 2200 metrů - Cena HOTELU OLYMPIONIK. Hotel Olympionik každým rokem sponzoruje jeden z dostihů v Lysé nad Labem. Zde si můžete prohlédnout pár fotografií a video z letošního ročníku.

odkaz na video...zde